صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرزده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم بهمراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از تامین اجتماعی قم

بازدید سرزده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم بهمراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از تامین اجتماعی قم

 

غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم به همراه جناب آقای رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اول وقت اداری روز یکشنبه به صورت سرزده از اداره کل و شعبه یک تامین اجتماعی قم بازدید و در جریان روند کار و اجرای طرح میز خدمت قرار گرفت .

« مهرداد غضنفری » در حاشیه‌ی این بازدید که با استقبال علی اصغر دادخواه مدیرکل تامین اجتماعی قم و جمعی از کارشناسان این اداره کل همراه بود با اشاره به ابلاغ ریاست محترم جمهوری مبنی بر اجرای میز خدمت در ادارات دولتی استان ها، افزود: مهمترین هدف از چنین طرحی ارتقاء خدمات رسانی و افزایش رضایتمندی مردم از دولت بوده است.
معاون استاندار قم افزود: بازدیدهای دوره ای از دستگاه های دولتی به صورت نامحسوس انجام و میزان رضایتمندی مردم از عملکرد بخش های مختلف مستندسازی خواهد شد. همچنین آقای رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز اعلام کرد: میز خدمت از راهکارهای دولت برای تقویت خدمات رسانی به مردم تا زمان فراهم شدن زیرساخت های ارائه الکتروینکی خدمات‌ است که این مسئله با جدیت در استان پیگیری می شود.

در این دیدار سید حسن رضوی رییس سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان،عطاءالدین قاسمی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری،سید رضا علیزاده طباطبایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم،رضا رحمتی سرپرست دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری،مهدی آهنین پنجه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و جمعی از کارشناسان استانداری قم حضور داشتند.


٠٧:٥٠ - 1397/04/11    /    شماره : ١٨٤٦    /    تعداد نمایش : ١٣٣خروجسازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم