صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

فرم شماره (6) موافقتنامه سال 1396

بخشنامه به کلیه دستگاه های اجرایی کشور
 در اجرای ماده (15) ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1397 کل کشور مبنی بر ثبت اطلاعات کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی کارمعین و مشخص، قراردادهای کارگری و سایر نیروها، تمامی دستگاه های اجرایی، اعم از مشمول و غیر مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، موظفند اطلاعات کارکنان خود را براساس دستورالعمل و راهنمای مربوطه در سامانه کارمندایران به نشانی  karmandiran.irارسال نموده و تاییدیه آن را دریافت نمایند. بدیهی است بررسی درخواستهای دستگاه های اجرایی توسط این سازمان، منوط به ارسال اطلاعات موصوف در سامانه کارمند ایران می باشد.
سید صدرالدین صدری نوش آبادی
معاون سرمایه انسانی
 1396/03/01 - الف - کد کاربری ب - بخشنامه تایید فرم شماره (6) موافقتنامه سال 1396
به اطلاع کلیه کاربران محترم میرساند که کلمه عبور به کد بودجه همان دستگاه تغییر یافته برای ورود به سامانه از آن استفاده شود.
بخشنامه به کلیه دستگاه های اجرایی کشور
شماره 1151496  مورخ 1396/02/13
بر اساس این بخشنامه دستگاه های مشمول موافقنامه هزینه ای باید سامانه فرم شماره (6) را تکمیل کنند و غیر موافقتنامه هزینه ای سامانه آمار و اطلاعات را تکمیل کنند.
 باسلام و احترام؛
در اجرای مواد (2) و (15) ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1396 کل کشور مبنی بر ثبت اطلاعات کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی کارمعین و مشخص، قراردادهای کارگری و سایر نیروها، کلیه دستگاه های اجرایی اعم از مشمول و غیر مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری موظفند، اطلاعات کارکنان خود را براساس دستورالعمل و راهنمای مربوطه در سامانه کارمندایران به نشانی  karmandiran.irارسال نموده و تاییدیه آن را دریافت نمایند. بدیهی است تخصیص اعتبار دستگاه های مشمول مبادله موافقتنامه هزینه ای، صرفاً از طریق سامانه موصوف میسر می باشد.
علی اکبر اولیاء معاون منابع انسانی

 


٠٧:٠٥ - 1397/04/12    /    شماره : ١٨٤٩    /    تعداد نمایش : ١٦١خروجسازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم