صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري دومین جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت استان در سال 98

برگزاري دومین جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت استان در سال 98

 دومین جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت استان در سال 98
دومین جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت استان روز چهارشنبه مورخ 26‏/4‏/1398به ریاست جناب آقاي دكتر سرمست استاندار محترم و دبيري جناب آقاي دكتر نوربخش رئيس محترم سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداري قم برگزار گردید.
در ابتدای جلسه آقاي دکتر نوربخش رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به تشريح جايگاه و اهميت شوراي راهبري توسعه مديريت، وظايف و اختيارات، تركيب اعضاء و كميته هاي ذيل اين شورا پرداختند . در ادامه براساس دستور جلسه اقدامات انجام شده دو دستگاه «شركت آب و فاضلاب استان و اداره كل امور مالياتي استان » در خصوص برنامه دوم اصلاح نظام اداري ارائه گرديد . در دستور جلسه دوم گزارشي در خصوص نيروي انساني و تشكيلات 54 دستگاه اجرايي استان توسط آقای رحمتی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارائه شد و در آخرين دستور جلسه در خصوص تيم هاي مشترك بازرسي و ارزيابي در زمينه سلامت اداري، حقوق شهروندي، عفاف و حجاب و اسقرار ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي استان توسط جناب آقاي ملك زاده مدير كل امور اجتماعي استانداري توضیحاتی را در این خصوص اعلام نمودند.
در ادامه جناب آقاي دكتر سرمست استاندار محترم در خصوص اهميت جايگاه برنامه هاي تحول در نظام اداري كشور و ضرورت استفاده از تجربيات كاركنان و مديران سازمان هاي دولتي و اجراي مديريت دانش در سطح استان تاکید نمودند. وی با تاکید بر ضرورت پایش بهره وری منابع انسانی در سازمان های دولتی گفت: مدیران بایستی اهتمام جدی به استفاده از ظرفیت های علمی و تجربی کارکنان دولت داشته باشند. استاندار قم با بیان اهمیت احصاء رساله خدمتی از بازنشستگان بر ضرورت اثرگذاری دانش و تجربه منابع انسانی در توسعه مدیریت دستگاه‌ها، رسالت شورای راهبری توسعه مدیریت استان را یافتن بهترین راه در جهت بهره وری منابع و نیروی انسانی دانست و اضافه کرد: بایستی با استفاده از استعداد، توانمندی، دانش و تجربیات درون سازمانی، در مسیر اصلاح فرآیند های مدیریتی گام برداشته شود.
استاندار قم در خاتمه به گزارش دستگاه ها در زمینه اصلاح نظام اداری اشاره و خاطر نشان کرد: این گزارشات باید توسط گروه های ارزیاب دبیر خانه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان و اداره کل ارزیابی و نظارت استانداری قم و نیز با نظارت عالیه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم مورد بررسی و تحلیل جامع قرار گیرد و در هرجلسه شورا سه دستگاه اجرايي استان اقدامات خود را در راستاي برنامه اصلاح نظام اداري كشور تدوين و در چارچوب ده برنامه مذكور ارائه نمايند .
 


٠٨:٠٨ - 1398/04/29    /    شماره : ٣٣٦٧    /    تعداد نمایش : ٣٤خروجسازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم